B1
B2
B22
B3
B4
B5
B6
baby

Vyhřívaná miska VMO-06 slouží k ohřevu aplikačních roztoků při operačních zákrocích.  Aplikační roztoky se používají zejména k výplachu tělních dutin, ran a dále k přípravě roušek a obkladů např. pro zastavení kapilárního plošného krvácení.

Vyhřívaná miska se skládá z pětiramenného pojízdného stojanu, vyhřívacího tělesa s regu-lací teploty a vlastní nerezové misky. Nerezový stojan je výškově nastavitelný, má antistatická pojezdová kolečka opatřená brzdou. Miska je zhotovena z kvalitního nerezového materiálu, dno je zesílené pro zajištění tepelné stability. Misku lze jednoduše vyjmout a sterilizovat.
Ohřev zajišťuje topné těleso s regulací teploty. Teplota je nastavitelná plynule v rozmezí 30-90°C. Topné těleso je opatřeno termostaty pro zajištění bezpečnosti přístroje proti přehřátí.

Autodiagnostika přístroje zajišťuje nepřetržitou kontrolu provozních parametrů a správné funkce přístroje.
V případě odchylky od nastavených parametrů nebo poruchy přístroje, je aktivován optickoakustický alarm. Jedná-li se o závažnou poruchu dojde k bezpečnému vypnutí přístroje. Pro servisní diagnostiku je přístroj vybaven USB portem umožňující připojení k PC.
Součástí přístroje je konektor k připojení pro vyrovnání el. potenciálů .

Technické údaje:

Napájení: 230V / 50Hz
Příkon: max. 1200W
Hmotnost: cca 9 kg, bez náplně
Ohřev: v rozsahu 30-90°C
Přesnost: ± 1°C
Kapacita: 4l
Signalizace: opticky / akusticky
Nast. výška: 90 - 120 cm
Rozměry min.: 60 x 60 x 105 cm