B1
B2
B22
B3
B4
B5
B6
baby

Vyhřívaná vodní lázeň  BW-5, BW-10  Je určena  k přesnému a bezpečnému ohřevu  lahví a vaků se zdravotnickým materiálem  tj. např. krevními deriváty, infúzními roztoky. Dále potravinami a ostatními látkami dle potřeb všech pracovišť zabývajících se touto problematikou. Lázeň je určena pro laboratorní i klinická pracoviště. Přístroj se skládá z oplášťované nosné konstrukce a nerezové vany s víkem. Dvojité dno, soustava trysek a výkonné čerpadlo z nerez oceli zajišťuje během provozu řádné promíchání náplně a tím optimální rozložení teploty v celém pracovním prostoru lázně.

 

 bw5 10

Elektronický programovatelný mikroprocesorový regulátor se ovládá pomocí dotykové klávesnice. Volbou jednotlivých parametrů na klávesnici může uživatel nastavit požadovaný režim provozu (časové i teplotní parametry) a nebo zvolit 1 z 10 programů vložených do paměti přístroje. Jednotlivé programy lze při výrobě přístroje nastavit dle konkrétních požadavků zákazníka.

Nepřetržitá autodiagnostika ověřuje nastavené parametry přístroje.

Při zjištění odchylky přístroj oznámí poruchový stav optickým i akustickým  signálem a zastaví provoz. Nemůže tedy dojít k poškození ohřívaných roztoků např. nevhodnou teplotou vodní lázně.

Technické údaje:

Napájení:

230V / 50 Hz

Příkon:

max 400W

Jištění:

2x T 10 A/250V

Typ regulace: 

proporcionální

Bezpečnostní
třída:

I

Teplotní rozsah:

30 – 65 °C přesnost 0,1°C

Počet vaků /lahví:

6 / 10

Objem vodní náplně:

5/10 l (dle typu)