B1
B2
B22
B3
B4
B5
B6
baby

Naše společnost se na českém i zahraničním trhu úspěšně umístila v oborech neonatologie a pediatrie řadou kvalitních výrobků.

Trvale prosazujeme filozofii - personál se má v první řadě starat o pacienta nikoliv o přístroje. Výsledkem musí být jednoduchý, spolehlivý, funkční přístroj s dlouhou životností

Jeden ze stěžejních produktů je „ Vyhřívané lůžko pro novorozence a kojence LN91" (otevřený inkubátor). Díky své jednoduché konstrukci ale zároveň velké variabilitě je vhodné např. pro první ošetření novorozenců na porodních sálech, po doplnění dalším volitelným příslušenstvím může být přístroj používán např. na odd. JIRP atd.
Pro porodnická oddělení ROOMING-IN vyrábíme a dodáváme mobilní lůžka pro novorozence typ MINI. Konstrukce lůžka podporuje kontakt matky s dítětem od prvních dnů po narození.
V rámci inovace výrobního programu jsme uvedli na trh unikátní řadu vysoce účinných HI Power LED fototerapeutických přístrojů. Tyto fototerapeutické přístroje FL mají proti starším typům vysokou účinnost při léčbě, dlouhou životnost , minimální spotřebu el. energie. Podstatně zkracují dobu léčby hyperbilirubinémií novorozenců a tím významně snižují provozní náklady zdravotnických zařizení.
Z obchodního sortimentu nabízíme např. profesionální ultrazvukové inhalátory a zvlhčovače značky HIRTZ a elektronické váhy pro novorozence a kojence značky SOEHNLE.

V současné době připravujeme pro výše uvedené obory další nové výrobky a jsme přesvědčeni, že budou dobrými pomocníky při zajišťování kvalitní zdravotnické péče.