B1
B2
B22
B3
B4
B5
B6
baby

Vyhřívaná podložka je doplňkový lokální zdroj tepla pro řešení hypotermických stavů pacientů. Unifikovaná konstrukce přístroje umožňuje využití téměř ve všech oblastech zdravotnictví, JIRP, chirurgická odd., operační sály, ARO, gynekologie, interní, porodní, dětská a novorozenecká oddělení.

Základními funkčními částmi jsou elektronický regulátor teploty a podložka pacienta. Regulátor udržuje teplotu dle požadovaných parametrů a trvale diagnostikuje parametry obvodů. Vyhřívaná podložka se zabudovaným výhřevným systémem, sadou teplotních senzorů a tepelnou mechanickou pojistkou se pomocí plastového konektoru s pojistnou maticí propojí s regulátorem. Nízké napájecí napětí podložky 9V / 18V dle velikosti zaručuje vysokou provozní bezpečnost.
Klávesami na ovládacím panelu se nastavuje požadovaná provozní teplota. Nastavený údaj je zobrazen červeným LED displejem. Překročení nastavené teploty, případná porucha regulace je opticky i akusticky signalizována. V tomto případě vždy dojde k automatickému odpojení vyhřívání. Nemůže tedy dojít k nekontrolovanému zvýšení teploty a poškození pacienta.

Zelená kontrolka vyhřívání průběžně signalizuje okamžitý provozní stav přístroje.

Technické údaje:

Přístroj: třída č. II
Příkon: max 45 W
Teplotní rozsah: 23 - 38°C
Hmotnost regulátoru: 4,5 kg
Rozměry výhřevných matrací: 350 x 500 mm, 500 x 800 mm, 650 x 800 mm, 500 x 1200 mm
Napájecí napětí:  230V/9V/18V/50Hz