B1
B2
B22
B3
B4
B5
B6
baby

Vyhřívaný nebulizátor OH - 95 slouží k aplikaci zvlhčeného, ohřátého medicinálního kyslíku, vzduchu, nebo nastavené směsi, zejména v případech: 

      • Oxygenoterapie
      • Inhalace léčiv
      • Resuscitace a pod.

Popis přístroje:


Vyhřívaný nabulizátor je určen pro zkvalitnění péče o pacienty ošetřované ve zdravotnických zařízeních, případně v domácím ošetřování. Díky své unifikované konstrukci má široké možnosti využití na všech odděleních zabývajících se léčbou horních nebo dolních cest dýchacích apod.

Základní funkční částí přístroje je elektronický regulátor teploty, který ovládá provoz topného tělesa umístěného uvnitř přístroje. Topné těleso ohřívá zvlhčovací lázeň ve speciální nádobě z nerezové oceli a skla. Tvorbu bohatého aerosolu zabezpečuje mikronebulizátor umístěný v horní části nádoby.

Přístroj je dodáván s přívodní tlakovou hadicí a vrapovanou pacientskou hadicí standardního rozměru. Pacientskou hadici lze do požadované polohy nastavit pomocí ohebného ramene. Celý přístroj lze postavit na vodorovnou podložku, upevnit na držák vyhřívaného lůžka, případně přímo na lůžko pacienta nebo na pojízdný stojan, který umožní instalaci i dalších

přístrojů.

 

oh-95  sestava2

 

Technické údaje:

Rozměry: 200 x 200 x 130 mm
Teplotní rozsah: 25-40 °C, závisí na průtoku
Napájecí tlak: 0,1 - 0,4 MPa
Napájecí napětí: 230V / 50 Hz
Mediciální plyn: vzduch - kyslík, nelze použít pro anest. plyny
Max. příkon: 65W
Přístroj: třída 1