B1
B2
B22
B3
B4
B5
B6
baby

Ostatní přístroje

Je svými parametry předurčena k rehabilitaci dolních končetin při léčbě poúrazových stavů,  po operacích kyčle, kolena a hlezna, kostí a kloubů včetně kloubních náhrad.

 

Celý mechanismus přístroje lze  pomocí několika nastavovacích prvků lehce přizpůsobit rozměrům rehabilitované končetiny. Přístroj umožňuje provádět v širokém rozsahu rehabilitaci  končetiny  podle požadovaných potřeb nastavitelných úhlů extenze i flexe.

Ovládací panel přístroje ( dotyková klávesnice ) je přehledně uspořádán a v každém okamžiku provozu dává jasnou informaci o nastavených parametrech i momentální  pozici.

V případě poruchy zastaví autodiagnostika el. pohon a informuje obsluhu na  displeji ovládacího panelu. Pacient může v případě potřeby přístroj zastavit a opětovně spustit pomocí pacientského  STOP / START ovladače. Opětovné uvedení do provozu lze taktéž provést z ovládacího panelu. Výplně pro uložení a upevnění rehabilitované končetiny jsou ušity z umělé textilie které je možno sejmout a čistit běžným praním.

Součástí standardní výbavy je i transportní podvozek určený pro snadnou manipulaci s přístrojem na oddělení.

 

rmd95 RMD-95

Pracovní rozsah: koleno extenze/flexe 0° - 110°
úhlová rychlost 30° - 120°/min
kyčel extenze/flexe 0° - 110°

 

Napájecí   napětí:: 220-230V / 50Hz Příkon: 45 W
Ovládání: dotykovou   klávesnicí Regulace   rychlosti: v   8 krocích
Hmotnost: cca   12 kg